F04
Moa Larsson Sandra Jönsson Malva Håkansson Vilma Enocson Elise Lönnegren Hanne Husby Hannah Jönsson Ebba Samuelsson Jennifer Arnback Saga Johansson Klara Persson Milie Koppelhus Maja Jönsson Mikaela Thernström
Ester Skärvad Moa Heiman Hedvig Hammarstrand Thea Karlsson Elma Sokolovic Andreea Suciu Perla Malmberg Ebba Leo Michelle Holgersson Alva Wallmark Sofia Persson Vilma Håkansson Saga Nigreus, Emma Mihailovic
—–
 
P04
Isak Hasanic Holmgren Jonathan Andersson Kalle Lindgren Linus Lennartsson Lucas Levin Oliver Icosti-Pålsson Edvin Alm Axel Johnsson Anton Sandström Albin Hallengren Harry Möllerstedt Albin Romell Alvin Persede Viktor Andersson
Hugo Frank Isaac Biel Nilsen Albin Wassholm Oscar Biel Nilsen Oscar Johansson Oskar Strandqvist Petter Brandt Benjamin Knutsson Carl Hellström Felix Emsfors Rönn Gustav Georgson Petrén Hannes Nilsson Hjalmar Nilsson Max Svensson
—–
F03
Linnea   Larsson
Tuva Dahlqvist
Nora Olsson
Johanna Westerdahl
Clara Eklund
Filippa Hall
Johanna Engdahl
Vera Gidebratt
Moa Enqvist
Ella Toth
Sofia Axelsson
Lova Nyrell
Havana Keller
Tilda Colleen
Emma Ahlin
Emma Olausson
Alicia Bartechi
Ellinor Persson
Klara Jönsson
Lovisa Liljenberg
Maja Sandström
Amanda Iseni
Malva Carlsson
Ofelia Shoai Hallberg
Elin Karlsson
Naomi Olguin-Jönsson
Wilma Svensson Emma Nuhanovic
—–P03 Kasper Hall Simon Lilja Jerker Nilsson Karl Platoff Liam Kjellman Gabriel Thörn Johan Ekholm Oskar Svensson Albin Leyman-Nilsson Martin Larsson Hugo Andersson Melker Trobäck-Nilsson Erik Wremert Emil Ohlsson Hugo Rydberg Felix Söderström Tewodros Bank Philip Caboyris Calle Lindquist Andreas Gosse Fabian Nygren Caspar Frid Otto Blomgård William Andersson Assar Kammenhed Herman Josefsson Simon Sommer Malte Sköld
—-F02Skåne Gul Nathalie Larsson Eslövs IK Elsa Nilsen H43 Ella Andersson Åhus Handboll Emely Persson Kävlinge HK Alicia Nilsson Åhus Handboll Zaga Thörn-Hedberg Ystads IF Johanna Gunnarsson Vinslövs HK Elsa Esping H43 Jollie Håkansson Ystads IF Linnea Pripp Staffanstorps HK Anna Jönsson Eslövs IK Tilda Wellander Vinslövs HK Tyra Axner LUGI Ellen Andersson Eslövs IK Ella Nilsson  Castaneda LUGI Tilda Cappelin Ystads IF
Skåne Röd Hanna Popaja HK Malmö/Dalhem Tea Marusic OV/Helsingborg Ella Nordström OV/Helsingborg Emma Lundstedt H43 Linn Prusky Eslövs IK Selma Jönsson IFK Kristianstad Elin Hammarstrand Staffanstorps HK Saga Viberg H65 Höör Wilma Birger Ystads IF Malva Holmgren Sjölander Ystads IF Minna Eklöv H43 Saga Sörenby LUGI Binto Linner H65 Höör Sofia Potter Trelleborg HBK Majken Skärvad LUGI Lena Zivanovic HK Malmö/Dalhem
P02Trupp 1 Tobias Andersson, Åhus Oliver Ericsson, Kävlinge HK Hugo Svensson, Kävlinge HK Anton Celander, H43 Elliot Nilsson, IFK Kristianstad Jolan Francois, IFK Kristianstad Filip Brankovic, OV/Helsingborg Haris Ramic, IFK Kristianstad Albin Lindqvist Pihl, IFK Kristianstad Erik Lindskoug, LUGI Wille Zetterman, IFK Kristianstad Elias Hall, Kävlinge HK Albert Månsson, LVHK Liam Sjöström, Åhus Hampus Schwarz, OV Helsingborg Amar Zukanovic, IFK Ystad
Trupp 2 Wojciech Dzialo, H43 Marcus Jönsson, Kävlinge HK Olle Holm, H43 Nils Persson, Ystad IF Jonathan Dahlgren, Ljunghusen HK Alexander Åstedt, Kävlinge HK Ziou Cano Ramos, H43 Elias Lund, H43 Lucas Andersson, LVHK Jack Gistorp Larsson, Ystads IF Ludvig Persson, Vinslövs HK Liam Thulin, Ystads IF Filip Söderström, H43 Hugo Wickenberg, Kävlinge HK Alexander Andsberg, H43 Jonatan Sjölander, H43
P99 Noel Eriksson Gustav Banke Alexander Elleström David Kretz Jakob Samuelsson Anton Karlsson Albin Carlsson Oscar Ingvarsson Filip Pettersson Niklas Andersson Baltzar Lindgren Kalle Wallinius Simon Andersson Linus Björkqvist Elmer Olsson Anton Åkesson Ludde Hejde Larsson
 
Reserver på hemmaplan
Sigge Nyström
Axel Sjöbeck Martin Gersson
F99 Moa Sandell Eslöv Clara Westerholm H43 Nora Persson H43 Emma Gottfridsson Eslöv Mimmi Lundin H43 Isabella Nilsson Kävlinge Maja Persson Kävlinge Julia Olsson Pandora Amanda Andersson Dalhem Hannah Cameron H43 Clara Lerby Trelleborg Elina Carlsson Kävlinge Julia Nilsson Eslöv Hedda Källström H65 Filippa Sjöholm Lugi Louise Weigel H43 Maja Dreyer H43
 
Reserver på hemmaplan
Rebecka Vicktoria Cica Dalhem
Ellen Möler H43
Cornelia Hall Kävlinge